TEASER FESTIWALU LALKANIELALKA

LALKANIELALKA to od dziewięciu edycji hasło przewodnie Międzynarodowego Festiwalu Szkół Lalkarskich. Doskonale opisuje ono to, że poruszamy się w przestrzeni artystycznej nieoczywistej, niejednoznacznej i wciąż otwartej. Zanim dowiemy się, jak rozumieją je uczestnicy tegorocznego festiwalu, zobaczcie filmową impresję (i teaser imprezy) na ten temat. Koncepcja i produkcja: Białostocki Teatr Lalek, wykonanie: Krzysztof Kiziewicz, występują: Łucja Grzeszczyk, Ryszard Doliński, Wiesław Czołpiński.

9th International Festival of Puppetry Schools

LALKANIELALKA to od dziewięciu edycji hasło przewodnie Międzynarodowego Festiwalu Szkół Lalkarskich. Doskonale opisuje ono to, że poruszamy się w przestrzeni artystycznej nieoczywistej, niejednoznacznej i wciąż otwartej. Zanim dowiemy się, jak rozumieją je uczestnicy tegorocznego festiwalu, zobaczcie filmową impresję (i teaser imprezy) na ten temat. Koncepcja i produkcja: Białostocki Teatr Lalek, wykonanie: Kee Zoo Engram – Krzysztof Kiziewicz, występują: Łucja Grzeszczyk, Ryszard Doliński, Wiesław Czołpiński.Program, wejściówki i inne informacje: https://festival2018.atb.edu.pl/

Opublikowany przez Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza (Wydział Sztuki Lalkarskiej) 13 czerwca 2018