STRASZNIE NAM MIŁO… / SUCH A HORRIBLE PLEASURE

…przedstawić niepowtarzalny, szalony zlepek cieniowych prac plastycznych studentów III roku Wydziału Sztuki Lalkarskiej AT, powstałych w ramach zajęć laboratorium cienia.

Naczelnym tematem i inspiracją przy powstawaniu lalek i instalacji były koszmary i senne podróże z kart współczesnej literatury dziecięcej.

W drugim nurcie poszukiwań próbowaliśmy przenieść w formę profilowych lalek cieniowych postaci z dramatów Thomasa Bernharda, nad którymi pracowaliśmy podczas scen dialogowych.

Efekt na pewno Was zaskoczy! Nie ma mamy co do tego cienia wątpliwości!

Wystawa dostępna w sali 301, przez cały czas trwania Festiwalu – z przewodnikiem

studenci: Agata Soboczyńska, Katarzyna Mazur, Małgorzata Prętka, Maciej Cempura, Tomasz Frąszczak

opieka pedagogiczna: Magdalena Kiszko-Dojlidko

wolontariat, foto: Iga Dojlidko